Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mama ir kūdikis

Mama ir kūdikis

(465 prekės (-ių))
  • Nėštumas ir motinystė
  • Vaikų maitinimas
  • Vaikų sveikata
  • Vaikų higiena
  • Vaikų mityba
  • Čiulptukai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Glass Baby Bottle - 120 ml
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Philips Avent Responsive Natural, Stiklinis buteliukas kūdikiams - 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.09
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml Philips Avent Responsive Natural Bottle with AirFree Anti-Colic Valve, Elephant - 260 ml
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Responsive Natural buteliukas su AirFree antikolikiniu vožtuvu, Dramblys - 260 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.19
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Silicone Nipple Shields, Medium 21 mm - 2 Pieces Philips Avent Silicone Nipple Shields, Medium 21 mm - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Silikoniniai spenelių skydeliai, Medium 21 mm - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €9.59
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Milk Powder Dispenser Philips Avent Milk Powder Dispenser Philips Avent Milk Powder Dispenser
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Pieno miltelių dozatorius

    No reviews
    Įprasta kaina €6.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit Philips Avent Single Breast Pump with Storage Kit
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Vienkartinis krūties siurblys su laikymo rinkiniu

    No reviews
    Įprasta kaina €59.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces Vivicot Sanitary Towels for Urinary Incontinence Medium - 10 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Higieniniai rankšluosčiai, skirti šlapimo nelaikymui, vidutinio dydžio - 10 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €3.69
    Vieneto kaina€0.37 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips „ Avent Ultra Air“ čiulptukas, 0–6 mėn., mergaitėms – 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Natracare Ecological Sanitary Pads with Wings Ultra Super - 12 pieces

    Natracare

    Natracare Ekologiški higieniniai įklotai su sparneliais Ultra Super - 12 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €4.79
    Vieneto kaina€0.40 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cloth Nappy Cover - Monkeys
    5% nuolaida

    Simed

    Simed Medžiaginis sauskelnių užvalkalas - Beždžionės

    No reviews
    Akcijos kaina €5.39 Įprasta kaina €5.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Cloth Nappy Cover - Zoo

    Simed

    Simed Medžiaginis sauskelnių užvalkalas - Zoo

    No reviews
    Įprasta kaina €5.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Proviterol LGG Baby Drops - 5 ml
    Naujiena

    Salvum

    „Proviterol LGG Baby Drops“ – 5 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €5.49
    Vieneto kaina€109.80 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's Kimifinne Gluten Free Salted Caramel-flavoured Crisps BIO - 30 g
    30% nuolaida
    Naujiena

    McLloyd's

    Mc LLOYD 's Kimifinne Sūdytos karamelės skonio traškučiai be glitimo BIO - 30 g

    No reviews
    Akcijos kaina €0.69 Įprasta kaina €0.99
    Vieneto kaina€2.30 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 pieces
    15% nuolaida
    Naujiena

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Vaisių užkandžių mišinių rinkinys - 24 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €10.87 Įprasta kaina €12.79
    Vieneto kaina€0.45 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bunny Ninja LASSO Fruit Snack Apple-Strawberry - 20 g
    Išparduota

    Bunny Ninja

    „Bunny Ninja LASSO“ vaisių užkandis, obuolių ir braškių skonio – 20 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.49
    Vieneto kaina€74.50 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bunny Ninja Fruit Straws, Apple-Mango - 16 g

    Bunny Ninja

    „Bunny Ninja“ vaisių šiaudeliai, obuolių ir mangų skonio – 16 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€74.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bunny Ninja Fruit Straws, Apple-Strawberry - 16 g

    Bunny Ninja

    „Bunny Ninja“ vaisių lazdelės, obuolių ir braškių – 16 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€74.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olini Omega-3 for Kids, Raspberry-Blueberry - 100 ml
    Išparduota

    Olini

    „Olini“ omega-3 vaikams, aviečių ir mėlynių skonio – 100 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €29.99
    Vieneto kaina€299.90 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Starpharma Cola Lollipop + 8 Vitamins - 8 g

    Starpharma

    „Starpharma“ kolos saldainis ant pagaliuko + 8 vitaminai – 8 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.59
    Vieneto kaina€1.59 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Ortodontinis čiulptukas 6–18 mėn. – 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina€2.95 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Biolit Urobiol Urinary Tract - 90 g
    15% nuolaida

    Biolit

    Biolit Urobiol Šlapimo takai – 90 g

    No reviews
    Akcijos kaina €20.55 Įprasta kaina €24.19
    Vieneto kaina€0.34 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Apple Pie - 1 kg 7Nutrition Cream of Rice Porridge, Apple Pie - 1 kg
    5% nuolaida

    7Nutrition

    7Nutrition Ryžių košė, Obuolių pyragas – 1 kg

    No reviews
    Akcijos kaina €14.05 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€14.05 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • McLloyd's BioSaurus Gluten Free Gingerbread Corn Crisps - 50 g
    Išparduota

    McLloyd's

    Mc LLOYD „BioSaurus“ be glitimo imbieriniai kukurūzų traškučiai – 50 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.59
    Vieneto kaina€3.18 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas
    Išparduota

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Dovanų dėžutė su sveikais užkandžiais – Kalėdos

    No reviews
    Įprasta kaina €16.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml Philips Avent Cup with Mouthpiece, Purple - 260 ml
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Puodelis su kandikliu, Violetinis – 260 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €7.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 17 puslapis iš 20
  • 1
  • …
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį