Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Mama ir kūdikis

Mama ir kūdikis

(465 prekės (-ių))
  • Nėštumas ir motinystė
  • Vaikų maitinimas
  • Vaikų sveikata
  • Vaikų higiena
  • Vaikų mityba
  • Čiulptukai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent itin minkštas čiulptukas, labai kietas,18+ mėn. - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips „ Avent“ „Ultra Soft“ čiulptukas, 6–18 mėnesių, mergaitėms – 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.69
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,6-18 mėn., Mergaitė - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Start čiulptukas,0-2 mėn. - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Start čiulptukas,0-2 mėn. - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Natural Soother with Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Lėtai tekantis natūralus čiulptukas - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces Philips Avent Responsive Natural Soother with Extra Slow Flow - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Jautrus natūralus čiulptukas su itin lėta tėkme - 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 125 ml

    Philips

    Philips Avent Responsive kūdikių buteliukas Natural - 125 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €8.49
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural - 330 ml

    Philips

    Philips Avent Responsive kūdikių buteliukas Natural 6 m+ - 330 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.19
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml Philips Avent Responsive Baby Bottle Natural, Giraffe - 260 ml

    Philips

    Philips Avent Responsive kūdikio buteliukas Natural, Žirafa - 260 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €10.19
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vivicot Serena Incontinence Nappies - 8 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Serena sauskelnės nuo šlapimo nelaikymo - 8 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €8.89
    Vieneto kaina€1.11 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Cup with Straw 12 m+, Green - 300 ml
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Puodelis su St RAW 12 m+, Žalias - 300 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €9.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces
    Išparduota

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Čiulptukas,6–18 mėnesių – 2 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €5.99
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • GingerOrganic Menstrual Cup, Size M - 1 Piece

    GingerOrganic

    GingerOrganic menstruacinė taurelė, M dydis - 1 vnt.

    No reviews
    Įprasta kaina €15.09
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Simed Baby Swimming Panties - Sailboats
    Išparduota

    Simed

    Simed Kūdikių maudymosi kelnaitės - Burlaiviai

    No reviews
    Įprasta kaina €5.49
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Panaseus Fertility for Women - 50 Capsules
    10% nuolaida
    Naujiena

    Yango

    Panaseus Vaisingumas moterims - 50 kapsulių

    No reviews
    Akcijos kaina €9.08 Įprasta kaina €10.09
    Vieneto kaina€0.18 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • MyBestPharm MyBestProtect Oil, Herbal and Orange Oil - 250 ml
    10% nuolaida
    Naujiena

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProtect aliejus, Žolelių ir apelsinų aliejus – 250 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €40.40 Įprasta kaina €44.89
    Vieneto kaina€161.60 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece GingerOrganic Menstrual Cup, Size S - 1 Piece
    10% nuolaida
    Naujiena

    GingerOrganic

    GingerOrganic menstruacinė taurelė, S dydis - 1 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €13.76 Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces
    11% nuolaida

    Philips

    „Philips Avent Ultra Air“ naktinis čiulptukas, 6–18 mėnesių – 2 vnt.

    No reviews
    Akcijos kaina €8.19 Įprasta kaina €9.19
    Vieneto kaina€4.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Baby's DHA Vegetarian 835 mg Omega-3 - 30 ml Nordic Naturals Baby's DHA Vegetarian 835 mg Omega-3 - 30 ml
    Naujiena

    Nordic Naturals

    „Nordic Naturals“ „Baby's DHA Vegetarian“ 835 mg omega-3 – 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €33.09
    Vieneto kaina€110.30 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g
    15% nuolaida
    Naujiena

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Siurprizo kubelis Apple Plum - 16 g

    No reviews
    Akcijos kaina €1.35 Įprasta kaina €1.59
    Vieneto kaina€0.84 /10 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml La'dor Kids Care Shampoo - 350 ml
    23% nuolaida

    La'dor

    La'dor Kids Care šampūnas - 350 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €11.93 Įprasta kaina €15.59
    Vieneto kaina€34.09 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Bunny Ninja Double Roll Apple-Peach Fruit Snack - 30 g

    Bunny Ninja

    „Bunny Ninja“ dvigubas obuolių ir persikų vaisių užkandis – 30 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.39
    Vieneto kaina€46.33 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olini Cod Liver Oil for Kids - 250 ml

    Olini

    „Olini“ menkių kepenų aliejus vaikams – 250 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €29.39
    Vieneto kaina€117.56 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 18 puslapis iš 20
  • 1
  • …
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • Kitas
Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį