Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Sportas

Sportas

(676 prekės (-ių))
  • Angliavandeniai
  • Kreatinas
  • Prieš treniruotę
  • Baltymų milteliai
  • Svorio didėjimas
  • Riebalų degintojai
  • Atsistatymas
  • Testosterono stiprintojų
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • PowerBar PowerGel Hydro, Mojito - 67 ml
    Išparduota

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Hydro, Mojito - 67 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €2.89
    Vieneto kaina€4.31 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Whey Core, Strawberry - 1800 g
    Išparduota

    Nutrend

    Nutrend Whey Core, St RAW berry - 1800 g

    No reviews
    Įprasta kaina €52.69
    Vieneto kaina€29.27 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Black Wolf Protein Shake, Pistachio Cookie - 700 g Activlab Black Wolf Protein Shake, Pistachio Cookie - 700 g

    Activlab

    „Activlab Black Wolf“ baltymų kokteilis, „Pistachio Cookie“ – 700 g

    No reviews
    Įprasta kaina €12.19
    Vieneto kaina€17.41 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Black Wolf Protein Shake, Banoffee - 700 g Activlab Black Wolf Protein Shake, Banoffee - 700 g

    Activlab

    „Activlab Black Wolf“ baltymų kokteilis, „Banoffee“ – 700 g

    No reviews
    Įprasta kaina €12.19
    Vieneto kaina€17.41 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • WK DZIK Ketchup Mild - 430 g WK DZIK Ketchup Mild - 430 g

    WK DZIK

    „WK DZIK“ švelnus kečupas – 430 g

    No reviews
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€9.28 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • PVL Mutant Mass XXXtreme Gainer, Vanilla Ice Cream - 1000 g
    11% nuolaida

    PVL (Mutant)

    „PVL Mutant Mass XXXtreme Gainer“, vanilinių ledų skonio – 1000 g

    No reviews
    Akcijos kaina €13.23 Įprasta kaina €14.79
    Vieneto kaina€13.23 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Cherry - 25 ml
    15% nuolaida

    Olimp

    „Olimp“ L-karnitinas + kofeinas „Extreme Shot“, vyšnių skonio – 25 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €1.69 Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€6.76 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • WK DZIK Bomba Pre-Workout Powder Watermelon - 300 g WK DZIK Bomba Pre-Workout Powder Watermelon - 300 g

    WK DZIK

    „WK DZIK Bomba“ milteliai prieš treniruotę, arbūzo skonio – 300 g

    No reviews
    Įprasta kaina €22.39
    Vieneto kaina€74.63 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp BEETNOX® Shot - 60 ml

    Olimp

    Olimp „BEETNOX“ ® šotas – 60 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €2.99
    Vieneto kaina€4.98 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp ZMA - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp ZMA – 120 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €36.09
    Vieneto kaina€0.30 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Activlab Isoactive Electrolytes, Peach Tea - 630 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Electrolytes, Persikų arbata – 630 g

    No reviews
    Įprasta kaina €9.69
    Vieneto kaina€15.38 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Cherry - 25 ml
    Išparduota

    Olimp

    Olimp L-karnitinas + kofeinas „Extreme Shot“, Vyšnių skonio – 25 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €2.09
    Vieneto kaina€8.36 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml Applied Nutrition Water Bottle, Blue – 1000 ml
    Išparduota

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition Vandens butelis, Mėlynas – 1000 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €7.39
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA Iso Whey Zero, White Chocolate Flavoured - 1816 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , su baltojo šokolado skonio - 1816 g

    No reviews
    Įprasta kaina €97.49
    Vieneto kaina€53.68 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • SiS GO Energy Bake Energy Bar, Blueberry - 70 g SiS GO Energy Bake Energy Bar, Blueberry - 70 g
    Išparduota

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Bake energetinis batonėlis , Mėlynės – 70 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.59
    Vieneto kaina€3.70 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • SiS Beta Fuel 80, Carbohydrate Drink, Strawberry-Lime - 82 g

    SIS (Science In Sport)

    SiS Beta Fuel 80, Angliavandenių gėrimas, St RAW uogų-laimų - 82 g

    No reviews
    Įprasta kaina €3.59
    Vieneto kaina€4.38 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Chocolate Flavoured - 1816 g
    15% nuolaida

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Šokolado skonio – 1816 g

    No reviews
    Akcijos kaina €126.64 Įprasta kaina €148.99
    Vieneto kaina€69.74 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Natural USA - 375 g
    Išparduota

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Natural USA - 375 g

    No reviews
    Įprasta kaina €23.99
    Vieneto kaina€63.97 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Double Chocolate - 2270 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Double Chocolate - 2270 g

    No reviews
    Įprasta kaina €78.69
    Vieneto kaina€34.67 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Peak No Jokes, Pre- Workout Booster, Apple - 600 g

    Peak

    Peak No Jokes, Prieš treniruotę stiprinantis produktas, Apple - 600 g

    No reviews
    Įprasta kaina €41.49
    Vieneto kaina€69.15 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Skoczylas Sport L-Citrulline, Guarana, Ginseng - 186 g
    5% nuolaida

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Sport L-Citrulinas, Guarana, Ženšenis - 186 g

    No reviews
    Akcijos kaina €21.17 Įprasta kaina €22.29
    Vieneto kaina€113.82 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Gain Bolic 6000, Strawberry - 3500 g
    Išparduota

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, St RAW uogos - 3500 g

    No reviews
    Įprasta kaina €52.99
    Vieneto kaina€15.14 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Sunwarrior Warrior Blend Protein, Chocolate - 375 g
    Išparduota

    Sunwarrior

    Sunwarrior Warrior Blend Protein, Šokoladas - 375 g

    No reviews
    Įprasta kaina €36.29
    Vieneto kaina€96.77 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • PVL Mutant Mass Extreme 2500 Gainer, Vanilla Ice Cream - 5450 g
    Išparduota

    PVL

    PVL Mutant Mass Extreme 2500 Gainer, Vaniliniai ledai - 5450 g

    No reviews
    Įprasta kaina €43.79
    Vieneto kaina€8.03 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 25 puslapis iš 29
  • 1
  • …
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • …
  • 29
  • Kitas

Sporto ir sveikatingumo papildai geriausiam darbingumui

Padidinkite savo sportinį pajėgumą, naudodami platų Medpak sporto ir sveikatingumo papildų asortimentą. Nesvarbu, ar esate profesionalus sportininkas, ar fitneso entuziastas., Mūsų kruopščiai atrinkti produktai yra sukurti taip, kad palaikytų padidėjusius organizmo poreikius intensyvios fizinės veiklos metu.

Reguliari mankšta ir griežtos treniruotės išjudina mūsų kūnus iki jų galimybių ribų. Nors judėjimas yra būtinas bendrai sveikatai, didelio intensyvumo treniruotėms, kurios kelia sunkumų raumenims, sąnariams, ir ištvermei, reikia specialios mitybos paramos, . Mūsų sporto ir fitneso papildai neapsiriboja pagrindiniais vitaminais ir mineralais, o siūlo tikslines sudedamąsias dalis, kurios pagerina darbingumą, pagreitina r Ecover y, ir palaiko optimalią sąnarių sveikatą.

Svarbiausi papildai sportininkams

Gerai subalansuotoje sportuojančiųjų mityboje turėtų būti daug antioksidantų, kad būtų galima kovoti su fizinio krūvio sukeliamais laisvaisiais radikalais. Mūsų asortimente yra tokių stiprių antioksidantų kaip vitaminai C, A, ir E, kurie ne tik palaiko bendras organizmo funkcijas, bet ir prisideda prie sveikos, švytinčios odos. Tiems, kurie užsiima įtempta veikla, didinančia streso hormonų kiekį, siūlome natūralių vaistažolių papildų, didinančių energiją ir ištvermę treniruočių metu, pavyzdžiui, Ashwagandha (Indijos ženšenis) .

Individualūs produktai jėgos ir ištvermės sportininkams

Jėgos treniruotės ir ištvermės sportas kelia išskirtinių reikalavimų organizmui. Todėl siūlome platų baltyminių , angliavandenių, ir aminorūgščių papildų asortimentą, padedantį intensyviai treniruotis. . Mūsų baltyminiai milteliai yra raumenų augimo ir atstatymo pagrindas, lengvai maišomi su vandeniu ar mėgstamu kokteiliu. Ištvermės sportininkams, mūsų angliavandenių papildai siūlo greitai ir lėtai įsisavinamų angliavandenių mišinį, kuris skatina ilgalaikį darbingumą.

Aminorūgštys, ypač kreatinas , atlieka svarbų vaidmenį formuojant raumenų masę ir didinant raumenų jėgą bei ištvermę. Šie maisto papildai yra būtini sportininkams, siekiantiems maksimaliai pagerinti treniruočių rezultatus ir įgyvendinti savo fizinės formos tikslus.

Visapusiška parama sportininkų sėkmei

Mūsų sportinės mitybos produktų papildymas yra veiksmingas būdas patenkinti padidėjusius organizmo mitybos ir energijos poreikius. Daugelis mūsų papildų pasižymi įvairiapusiška nauda, padedančia ne tik auginti raumenis, bet ir mažinti riebalų kiekį bei gerinti bendrą kūno sudėtį.

Medpak, esame įsipareigoję tiekti aukštos kokybės sporto ir sveikatingumo papildus, atitinkančius įvairius sportininkų ir sveikatingumo entuziastų poreikius. Susipažinkite su mūsų asortimentu Toda y ir pakelkite savo rezultatus į kitą lygį!

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį