Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Sportas

Sportas

(676 prekės (-ių))
  • Angliavandeniai
  • Kreatinas
  • Prieš treniruotę
  • Baltymų milteliai
  • Svorio didėjimas
  • Riebalų degintojai
  • Atsistatymas
  • Testosterono stiprintojų
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • Olimp Gain Bolic 6000, Strawberry - 1000 g

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, St RAW uogos - 1000 g

    No reviews
    Įprasta kaina €16.59
    Vieneto kaina€16.59 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Gain Bolic 6000, Cookie - 1000 g
    Išparduota

    Olimp

    Olimp Gain Bolic 6000, Sausainiai - 1000 g

    No reviews
    Įprasta kaina €13.99
    Vieneto kaina€13.99 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g PowerBar Isoactive - Isotonic Sports Drink, Orange - 1320 g
    Išparduota

    PowerBar

    PowerBar Isoactive - izotoninis sportinis gėrimas, Orange - 1320 g

    No reviews
    Įprasta kaina €28.49
    Vieneto kaina€21.58 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • PowerBar Recovery Active, Chocolate - 1210 g
    Išparduota

    PowerBar

    PowerBar R Ecover y Active, Chocolate - 1210 g

    No reviews
    Įprasta kaina €30.09
    Vieneto kaina€24.87 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Shock Therapy All-In-One Pre-Workout, Hawaiian Pump - 840 g
    Išparduota

    Universal Nutrition

    Universal Nutrition „“ „Shock Therapy All-In-One Pre-Workout“, „Hawaiian Pump“ – 840 g

    No reviews
    Įprasta kaina €43.19
    Vieneto kaina€51.42 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g
    Išparduota

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein, French Vanilla - 2280 g

    No reviews
    Įprasta kaina €91.79
    Vieneto kaina€40.44 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml
    30% nuolaida
    Naujiena

    Invex Remedies

    Invex Remedies Zn+Mn+Cr - 150 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €8.25 Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€5.50 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g Snickers Hi-Protein Bar, Crisp Milk Chocolate - 55 g
    25% nuolaida
    Naujiena

    Mars

    SNICKERS Hi-Protein batonėlis, Crisp Milk Chocolate - 55 g

    No reviews
    Akcijos kaina €2.54 Įprasta kaina €3.39
    Vieneto kaina€4.62 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness ALLHydrate Isotonic + Caffeine, Lemon - 745 g
    24% nuolaida
    Naujiena

    Aliness

    Aliness ALLHydrate Isotonic + Kofeinas, Citrina - 745 g

    No reviews
    Akcijos kaina €14.48 Įprasta kaina €18.99
    Vieneto kaina€19.44 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Haya Labs Super Greens, Lemon Shake - 300 g
    10% nuolaida
    Naujiena

    Haya Labs

    Haya Labs Super Greens, citrinu kokteilis - 300 g

    No reviews
    Akcijos kaina €9.89 Įprasta kaina €10.99
    Vieneto kaina€32.97 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Fitness Authority Napalm Igniter Juice Shot Exotic, Mango - 120 ml
    Naujiena

    Fitness Authority

    „Fitness Authority“ „Napalm Igniter“ sulčių šotas „Exotic“, mangų skonio – 120 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €1.09
    Vieneto kaina€9.08 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g Vitaler's Sport Isotonic Drink, Strawberry - 660 g
    15% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Isotonic Drink, St RAW uogų - 660 g

    No reviews
    Akcijos kaina €6.71 Įprasta kaina €7.89
    Vieneto kaina€10.17 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp L-Carnitine + Caffeine Extreme Shot, Orange - 25 ml
    40% nuolaida

    Olimp

    Olimp L-karnitinas + kofeinas „Extreme Shot“, Apelsinų skonio – 25 ml

    No reviews
    Akcijos kaina €1.19 Įprasta kaina €1.99
    Vieneto kaina€4.76 /100 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Endurosnack (Sachet), Green Apple - 75 g
    15% nuolaida

    Nutrend

    Nutrend Endurosnack (Paketas), Žaliasis obuolys - 75 g

    No reviews
    Akcijos kaina €1.27 Įprasta kaina €1.49
    Vieneto kaina€1.69 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Snickers Hi-Protein Bar Chocolate, Caramel & Peanuts - 55 g

    Mars

    „Snickers“ batonėlis su dideliu baltymų kiekiu, šokoladas, karamelė ir žemės riešutai – 55 g

    No reviews
    Įprasta kaina €4.09
    Vieneto kaina€74.36 /kg
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Kreatino monohidrato guminukai „Wild Berry Punch“ – 120 guminukų

    No reviews
    Įprasta kaina €33.69
    Vieneto kaina€0.28 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Kreatino monohidratas, Be skonio – 30 maišelių

    No reviews
    Įprasta kaina €17.49
    Vieneto kaina€0.58 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 Gummies Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 Gummies
    Išparduota

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gummies, Mango – 60 guminukų

    No reviews
    Įprasta kaina €15.89
    Vieneto kaina€0.26 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Applied Nutrition Body Fuel Flapjack Protein Bar, Blueberry-Raspberry – 40 g
    Išparduota

    Applied Nutrition

    Applied Nutrition „Body Fuel Flapjack“ baltyminis batonėlis, mėlynių ir aviečių – 40 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.19
    Vieneto kaina€2.98 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Tropical Blue – 35 g

    Olimp

    Olimp „Iso Plus Isotonic“ su L-karnitinu, milteliai, „Tropical Blue“ – 35 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€6.54 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Orange - 35 g

    Olimp

    Olimp „Iso Plus“ izotoninis su L-karnitino milteliais, Apelsinų skonio – 35 g

    No reviews
    Įprasta kaina €2.29
    Vieneto kaina€6.54 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Iso Plus Isotonic with L- Carnitine Powder, Lemon - 35 g

    Olimp

    Olimp „Iso Plus Isotonic“ su L-karnitinu, milteliai, Citrina – 35 g

    No reviews
    Įprasta kaina €1.29
    Vieneto kaina€3.69 /100 g
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Odourless Liquid MCT Oil – 473 ml

    Now Foods

    Now Foods Bekvapis skystas MCT aliejus – 473 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €17.29
    Vieneto kaina€36.55 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • SiS Wide Neck Water Bottle, Black - 600 ml
    Išparduota

    SIS (Science In Sport)

    SiS Science In Sport kokteilinė, Juoda - 700 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 27 puslapis iš 29
  • 1
  • …
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • Kitas

Sporto ir sveikatingumo papildai geriausiam darbingumui

Padidinkite savo sportinį pajėgumą, naudodami platų Medpak sporto ir sveikatingumo papildų asortimentą. Nesvarbu, ar esate profesionalus sportininkas, ar fitneso entuziastas., Mūsų kruopščiai atrinkti produktai yra sukurti taip, kad palaikytų padidėjusius organizmo poreikius intensyvios fizinės veiklos metu.

Reguliari mankšta ir griežtos treniruotės išjudina mūsų kūnus iki jų galimybių ribų. Nors judėjimas yra būtinas bendrai sveikatai, didelio intensyvumo treniruotėms, kurios kelia sunkumų raumenims, sąnariams, ir ištvermei, reikia specialios mitybos paramos, . Mūsų sporto ir fitneso papildai neapsiriboja pagrindiniais vitaminais ir mineralais, o siūlo tikslines sudedamąsias dalis, kurios pagerina darbingumą, pagreitina r Ecover y, ir palaiko optimalią sąnarių sveikatą.

Svarbiausi papildai sportininkams

Gerai subalansuotoje sportuojančiųjų mityboje turėtų būti daug antioksidantų, kad būtų galima kovoti su fizinio krūvio sukeliamais laisvaisiais radikalais. Mūsų asortimente yra tokių stiprių antioksidantų kaip vitaminai C, A, ir E, kurie ne tik palaiko bendras organizmo funkcijas, bet ir prisideda prie sveikos, švytinčios odos. Tiems, kurie užsiima įtempta veikla, didinančia streso hormonų kiekį, siūlome natūralių vaistažolių papildų, didinančių energiją ir ištvermę treniruočių metu, pavyzdžiui, Ashwagandha (Indijos ženšenis) .

Individualūs produktai jėgos ir ištvermės sportininkams

Jėgos treniruotės ir ištvermės sportas kelia išskirtinių reikalavimų organizmui. Todėl siūlome platų baltyminių , angliavandenių, ir aminorūgščių papildų asortimentą, padedantį intensyviai treniruotis. . Mūsų baltyminiai milteliai yra raumenų augimo ir atstatymo pagrindas, lengvai maišomi su vandeniu ar mėgstamu kokteiliu. Ištvermės sportininkams, mūsų angliavandenių papildai siūlo greitai ir lėtai įsisavinamų angliavandenių mišinį, kuris skatina ilgalaikį darbingumą.

Aminorūgštys, ypač kreatinas , atlieka svarbų vaidmenį formuojant raumenų masę ir didinant raumenų jėgą bei ištvermę. Šie maisto papildai yra būtini sportininkams, siekiantiems maksimaliai pagerinti treniruočių rezultatus ir įgyvendinti savo fizinės formos tikslus.

Visapusiška parama sportininkų sėkmei

Mūsų sportinės mitybos produktų papildymas yra veiksmingas būdas patenkinti padidėjusius organizmo mitybos ir energijos poreikius. Daugelis mūsų papildų pasižymi įvairiapusiška nauda, padedančia ne tik auginti raumenis, bet ir mažinti riebalų kiekį bei gerinti bendrą kūno sudėtį.

Medpak, esame įsipareigoję tiekti aukštos kokybės sporto ir sveikatingumo papildus, atitinkančius įvairius sportininkų ir sveikatingumo entuziastų poreikius. Susipažinkite su mūsų asortimentu Toda y ir pakelkite savo rezultatus į kitą lygį!

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį