Pereiti į turinį

Sunkiai randami prekių ženklai vienoje vietoje

Jūsų šalyje sunkiai randami prekių ženklai – vienoje parduotuvėje

Pagalba ir kontaktai
  • Lietuva (EUR €)
Medpak
Paskyra Krepšelis
  • Vitaminai & Maisto papildai
    • Vitaminai & Maisto papildai
    • Aminorūgštys
      • L-Argininas
      • L-Karnitinas
      • L-Karnozinas
      • L-Citrulinas
      • L-Glutationas
      • L-Glutaminas
      • L-Lizinas
      • L-Prolinas
      • L-Teaninas
      • L-Triptofanas
      • L-Tirozinas
      • N-Acetil cisteinas (NAC)
    • Antioksidantai
      • Alfa-lipoinė rūgštis
      • Astaksantinas
      • Kofermentas Q10 (CoQ10)
      • Luteinas ir zeaksantinas
      • Kvercetinas
      • Resveratrolis
    • Žolelės
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberinas
      • Cascara Sagrada
      • Katės nagai (Uña de Gato)
      • Kurkuminas ir kurkuma
      • Kiaulpienės šaknis
      • Velnio nagai
      • Echinacea
      • Česnakų
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Raudonėlis
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Nykštukinė palmė
      • Raudonasis dobilas
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralai
      • Chromas
      • Kalcis
      • Jodas
      • Geležis
      • Magnis
      • Kalis
      • Selenas
      • Silicis
      • Cinkas
    • Vitaminai
      • Vitaminas A
      • Vitaminas B
      • Vitaminas C
      • Vitaminas D
      • Vitaminas E
      • Vitaminas K
      • Multivitaminai
    • Žuvų taukai ir omega riebalų rūgštys (EPA, DHA)
    • Kolagenas
    • Probiotikai
    • Melatoninas
    • Žalieji produktai ir supermaistas
  • Sveikatos tikslai
    • Sveikatos tikslai
    • Smegenys ir kognityvinės funkcijos
    • Kaulai, sąnariai ir kremzlės
    • Širdies ir kraujagyslių sistema
    • Detoksikacija ir organizmo valymas
    • Virškinimo sistema
    • Energija
    • Akys ir regėjimas
    • Plaukai, oda ir nagai
    • Imuninė sistema
    • Inkstai ir šlapimo takai
    • vėpavimo sistema
    • Miegas
    • Svorio metimas
    • Vyrų sveikata
    • Moterų sveikata
    Visos prekės: Sveikatos tikslai →
  • Sportas
    • Sportas
    • Angliavandeniai

      Angliavandeniai

      Visos prekės: Angliavandeniai →
      • Carbo
      • Energijos geliai
      • Izotoniniai gėrimai
    • Kreatinas

      Kreatinas

      Visos prekės: Kreatinas →
      • Kreatino malatas
      • Kreatino monohidratas
    • Prieš treniruotę

      Prieš treniruotę

      Visos prekės: Prieš treniruotę →
      • Prieš treniruotę stimuliatoriai
      • Prieš treniruotę pompa
      • Prieš treniruotę šūviai
      • Stimuliatoriai
    • Baltymų milteliai

      Baltymų milteliai

      Visos prekės: Baltymų milteliai →
      • Augalinis baltymas
      • Išrūgų baltymų mišiniai
      • Išrūgų baltymų koncentratas (WPC)
      • Išrūgų baltymų izolatas (WPI)
    • Svorio didėjimas

      Svorio didėjimas

      Visos prekės: Svorio didėjimas →
      • Svorio didintojai
    • Riebalų degintojai
    • Atsistatymas
    • Testosterono stiprintojų
    Visos prekės: Sportas →
  • Grožis
    • Grožis
    • Vonia ir dušas

      Vonia ir dušas

      Visos prekės: Vonia ir dušas →
      • Vonios priedai
      • Vonios bombos ir druskos
      • Kūno šveitikliai
      • Dušo geliai
      • Muilai
    • Kūno kosmetika

      Kūno kosmetika

      Visos prekės: Kūno kosmetika →
      • Dezodorantai ir antiplasiai
      • Losjonai, sviestai, kremai ir kūno aliejai
    • Veido kosmetika

      Veido kosmetika

      Visos prekės: Veido kosmetika →
      • Akių kremai
      • Veido kremai
      • Veido rūgštys, aliejai ir serumai
      • Veido valymas
      • Hidrolatai, rūkai ir tonikai
      • Kaukės ir moliai
    • Rankos ir kojos

      Rankos ir kojos

      Visos prekės: Rankos ir kojos →
      • Saulės spindulių, nuospaudų ir halluks gydymas
      • Kojų priežiūra
      • Rankų priežiūra
    • Plaukų kosmetika

      Plaukų kosmetika

      Visos prekės: Plaukų kosmetika →
      • Kondicionieriai
      • Plaukų dažymas
      • Plaukų kaukės
      • Plaukų aliejai, serumų ir purškiklius
      • Šampūnai
    • Intymi higiena

      Intymi higiena

      Visos prekės: Intymi higiena →
      • Geliai ir muilai
      • Higieniniai tarpiniai, kasdienis apsauga, tamponai
    • Burnos priežiūra

      Burnos priežiūra

      Visos prekės: Burnos priežiūra →
      • Burnos skalikliai
      • Dantų šepetėliai
      • Dantų pastos
      • Pakeičiamos šepetėlių galvutės
    • Apsauga nuo saulės

      Apsauga nuo saulės

      Visos prekės: Apsauga nuo saulės →
      • Saulės kremai, losjonai
    Visos prekės: Grožis →
  • Makiažas
    • Makiažas
    • Veido makiažas

      Veido makiažas

      Visos prekės: Veido makiažas →
      • BB ir CC kremai
      • Toniniai kremai
      • Kūno toniniai kremai
      • Kiti veido makiažo produktai
    • Lūpų makiažas

      Lūpų makiažas

      Visos prekės: Lūpų makiažas →
      • Lūpų dažai
      • Lūpų dažai ir blizgesiai
      • Lūpų priežiūra
    • Akių makiažas

      Akių makiažas

      Visos prekės: Akių makiažas →
      • Tušai
    • Makiažo priemonės ir aksesuarai
    Visos prekės: Makiažas →
  • Mama ir kūdikis
    • Mama ir kūdikis
    • Nėštumas ir motinystė

      Nėštumas ir motinystė

      Visos prekės: Nėštumas ir motinystė →
      • Nėštumo planavimas ir testai
      • Priežiūra nėštumo metu
      • Sveikata nėštumo metu
      • Žindymas
      • Odos ir kūno priežiūra
    • Vaikų maitinimas

      Vaikų maitinimas

      Visos prekės: Vaikų maitinimas →
      • Buteliukų žindukai
      • Buteliukai
      • Puodeliai
      • Maitinimo reikmenys
      • Maisto laikymas
    • Vaikų sveikata
    • Vaikų higiena
    • Vaikų mityba
    • Čiulptukai
    Visos prekės: Mama ir kūdikis →
  • Namai
    • Namai
    • Aromaterapija
      • Difuzoriai ir purkštuvai
      • Eterinių aliejų rinkiniai
      • Pavieniai eteriniai aliejai
      • Kvapnieji aliejai
      • Smilkalų lazdelės
    • Klausos apsauga
      • Ausinės nuo triukšmo
      • Ausų kamštukų priedai
      • Ausų kamštukai
    • Namų priežiūra ir valymas
      • Vonios valymo priemonės
      • Eco Zone 🍃
      • Virtuvės valymo priemonės
      • Skalbimo priemonės
      • Universalūs valymo priemonės
      • Kvapų neutralizatoriai
    • Apsauga nuo vabzdžių ir erkių
      • Elektroniniai erkių atbaidytojai
      • Vabzdžių atbaidytojai
    • Namų gyvūnai
      • Gyvūnų priedai
      • Gyvūnų priežiūra ir higiena
      • Gyvūnų maisto papildai
      • Apsauga nuo erkių ir blusų
    • Saunos priedai
      • Saunos eterinis aliejus
      • Saunos įrankiai ir įranga
    • Vandens filtravimas ir buteliai
      • Vandens buteliai
      • Vandens filtrai
  • Sveikata
    • Sveikata
    • Sveika mityba

      Sveika mityba

      Visos prekės: Sveika mityba →
      • Gėrimai ir mišiniai
      • Pusryčiai ir javainiai
      • Kava ir arbata
      • Aliejai ir actai
      • Sveiki gėrimai ir sultys
      • Sveiki užkandžiai
      • Žolelės ir prieskoniai
      • Uogienės, medus ir saldūs tepiniai
      • Riešutų sviestai
      • Makaronai ir vermišeliai
      • Padažai ir pagardai
      • Sporto mityba
      • Cukraus pakaitalai
      • Visos prekės: Sveika mityba →
    • Intymi sveikata

      Intymi sveikata

      Visos prekės: Intymi sveikata →
      • Prezervatyvai
      • Lubrikantai ir intymi priežiūra
      • Suaugusiųjų gerovės produktai
    • Medicinos priemonės ir testai
    Visos prekės: Sveikata →
  • Prekių ženklai
    • Prekių ženklai
    • Mūsų prekės ženklai
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Populiarūs prekės ženklai
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nauji prekės ženklai
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Visi prekių ženklai A–Z →
  • Išpardavimas
  • Imuniteto sezonas
  1. Pradinis puslapis
  2. Vitaminai ir maisto papildai
  3. Vitaminai
  4. Vitaminas A

Vitaminas A

(32 prekės (-ių))
  • Vitaminas A
  • Vitaminas B
  • Vitaminas C
  • Vitaminas D
  • Vitaminas E
  • Vitaminas K
  • Multivitaminai
  • Aktualiausios
  • Populiariausios
  • Abėcėlės tvarka, A–Ž
  • Abėcėlės tvarka, Ž–A
  • Kaina, nuo mažiausios iki didžiausios
  • Kaina, nuo didžiausios iki mažiausios
  • Data, nuo seniausios iki naujausios
  • Data, nuo naujausios iki seniausios
Rodyti kaip

  • vitaminai, mineralai, probiotikai ir odos priežiūra rudenį



    Peržiūrėti dabar
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamino A + E lašai - 30 ml

    6 reviews
    Įprasta kaina €6.19
    Vieneto kaina€206.33 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas A 10000 TV - 100 minkštųjų gelių

    7 reviews
    Įprasta kaina €6.49
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas A 7500 mcg (25000 TV) - 100 minkštųjų gelių

    7 reviews
    Įprasta kaina €6.89
    Vieneto kaina€0.07 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta karotinas 10000 TV - 250 minkštųjų gelių

    10 reviews
    Įprasta kaina €8.29
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta karotinas 10000 TV - 100 minkštųjų gelių

    5 reviews
    Įprasta kaina €3.99
    Vieneto kaina€0.04 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 TV) - 250 minkštųjų gelių

    4 reviews
    Įprasta kaina €7.99
    Vieneto kaina€0.03 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin A E, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitaminas A E, lašai - 20 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €8.79
    Vieneto kaina€4.40 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Natūralus beta karotinas 7500 mcg (25000 TV) - 90 minkštųjų gelių

    1 review
    Įprasta kaina €15.39
    Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamino A lašai - 30 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €5.19
    Vieneto kaina€173.00 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets Solgar Dry Vitamin A 1500 mcg (5000 IU) - 100 Tablets

    Solgar

    Solgar Sausasis vitaminas A 1500 mcg (5000 TV) - 100 tablečių

    3 reviews
    Įprasta kaina €9.89
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets Aliness Natural BetaCarotene - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Natūralus beta karotinas - 100 tablečių

    No reviews
    Įprasta kaina €13.09
    Vieneto kaina€0.13 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml Vitaler's Beta Carotene 3.8 mg, drops - 30 ml
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's „“ beta karotinas 3,8 mg, lašai – 30 ml

    2 reviews
    Akcijos kaina €5.62 Įprasta kaina €7.49
    Vieneto kaina€1.87 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml Progress Labs Vitamin A+E FORTE, drops - 30 ml

    Progress Labs

    Progress Labs Vitaminas A+E FORTE, lašai - 30 ml

    No reviews
    Įprasta kaina €11.79
    Vieneto kaina€3.93 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Natūralus beta karotinas 7500 mcg (25000 TV) - 180 minkštųjų gelių

    1 review
    Įprasta kaina €31.29
    Vieneto kaina€0.17 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin A + E 800 mcg, drops - 30 ml
    Išparduota
    25% nuolaida

    Vitaler's

    Vitaler's Vitaminas A + E 800 mcg, lašai - 30 ml

    1 review
    Akcijos kaina €6.59 Įprasta kaina €8.79
    Vieneto kaina€2.20 /10 ml
    Peržiūrėti išsamiau
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 kapsulių

    1 review
    Įprasta kaina €11.89
    Vieneto kaina
    Peržiūrėti išsamiau
  • MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies MyVita Vitamin ADEK - 120 Gummies

    MyVita

    MyVita Vitaminas ADEK - 120 guminukų

    No reviews
    Įprasta kaina €11.89
    Vieneto kaina€0.10 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Natural Beta Carotene 7,5 mg - 60 Softgels
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Natūralus beta karotinas 7,5 mg - 60 minkštųjų gelių

    No reviews
    Įprasta kaina €16.39
    Vieneto kaina€0.27 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels Solgar Cod Liver Oil (Vitamin A & D) - 100 Softgels

    Solgar

    Solgar Menkių kepenų aliejus (Vitaminas A ir D) - 100 minkštųjų gelių

    1 review
    Įprasta kaina €9.49
    Vieneto kaina€0.09 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Now Foods Vitamin A 25000 IU - 250 Softgels Now Foods Vitamin A 25000 IU - 250 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitaminas A 25000 TV - 250 minkštųjų kapsulių

    No reviews
    Įprasta kaina €15.29
    Vieneto kaina€0.06 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Lemon - 237 ml

    2 reviews
    Įprasta kaina €31.49
    Vieneto kaina€132.87 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 Softgels Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 Softgels
    Išparduota

    Solgar

    Solgar Super Cod Liver Oil Complex - 60 minkštuju geliu

    No reviews
    Įprasta kaina €17.59
    Vieneto kaina€0.29 už kiekvieną
    Peržiūrėti išsamiau
  • Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil, Orange - 237 ml

    1 review
    Įprasta kaina €31.39
    Vieneto kaina€132.45 /l
    Peržiūrėti išsamiau
  • Ankstesnis
  • 1 puslapis iš 2
  • 1
  • 2
  • Kitas

Vitaminas A: labai svarbi maistinė medžiaga bendrai sveikatai ir gerovei

Vitaminas A yra labai svarbi maistinė medžiaga, atliekanti svarbų vaidmenį daugelyje žmogaus organizmo fiziologinių procesų. Jis svarbus regėjimui, genetinės informacijos transkripcijai, odos ląstelių diferenciacijai, ir palaiko imuninę sistemą . Ši universali maistinė medžiaga pritaikoma tiek medicinos, tiek kosmetikos srityse, gerinant sveikatą, gerovę ir fizinę išvaizdą.

Kur galima rasti vitamino A?

Vitaminas A - tai terminas, apimantis grupę riebaluose tirpių organinių medžiagų, kurios yra chemiškai susijusios. Kaip egzogeninis junginys, jis turi būti gaunamas su maistu. Koncentruočiausi vitamino A šaltiniai pirmiausia yra gyvulinės kilmės produktai, įskaitant:

  • Riebios žuvys (, pvz., lašiša, skumbrė)
  • Organinė mėsa (, pvz., kepenys)
  • Pieno produktai (, pvz., nenugriebtas pienas, sūris)
  • Kiaušiniai (, ypač trynys)

Augaliniai vitamino A šaltiniai, beta karoteno pavidalu,:

  • Saldžiosios bulvės
  • Morkos
  • Špinatai
  • Moliūgai
  • Lapiniai kopūstai
  • Abrikosai
  • Papajos
  • Mango

Esminės vitamino A savybės ir naudojimas

Vitaminas A būtinas daugeliui biocheminių procesų organizme. Jis atlieka lemiamą vaidmenį:

  • Palaiko imuninę funkciją, nes padeda pasiskirstyti T limfocitams.
  • Veikia prieš laisvuosius radikalus, kurie sukelia įvairias lėtines ligas.
  • Palengvina ląstelių augimą ir diferenciaciją.
  • Palaiko skeleto sistemą.
  • Palaiko tinkamą regėjimą.
  • Padeda vystytis reprodukcinėms ląstelėms
  • Palaiko būsimų motinų, besivystančių vaisių, ir naujagimių sveikatą

Vitaminas A sveikai odai

Vitaminas A yra populiari daugelio kosmetikos gaminių sudedamoji dalis, nes veiksmingai stabdo odos senėjimo procesus. Vartojamas viduje, jis teikia įvairios naudos:

  • Skatina kolageno ir elastino gamybą odos dermoje
  • Reguliuoja riebalinių liaukų veiklą
  • Pagreitina epi Derma l regeneraciją
  • Saugo odą nuo uždegimų ir infekcijų
  • Padeda skaidyti melaniną, mažina UV spindulių poveikį.
  • Skatina plaukų ir nagų augimą

Vitaminas A taip pat dažnai naudojamas gydant Derma tologines ligas, tokias kaip aknė ir psoriazė.

Vitamino A trūkumas: Simptomai ir pasekmės

Vitamino A gali trūkti dėl nesubalansuotos mitybos, kepenų pažeidimo, arba absorbcijos problemų. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra šie:

  • Naktinis aklumas (sutrikęs regėjimo prisitaikymas)
  • Odos pokyčiai (šiurkštumas, sausumas, pleiskanojimas)
  • Padidėjęs jautrumas TiB imlumas infekcijoms
  • Lėtinis nuovargis

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) nurodė, kad vitamino A trūkumas yra didelė visuomenės sveikatos problema visame pasaulyje. Ilgalaikis jo trūkumas gali sukelti rimtų pasekmių, įskaitant vaisingumo problemas, regėjimo sutrikimus, (galinčius sukelti aklumą,), įvairių organų ir organizmo sistemų veiklos sutrikimus.

Vitamino A lašai: Veiksmingas sprendimas, kai trūksta vitamino A.

Vitamino A lašai yra patogus ir praktiškas būdas ištaisyti jo trūkumą. Šiuose koncentruotuose maisto papilduose yra minimalus kiekis pagalbinių medžiagų, o dėl savo riebalinės sudėties jie lengvai pasisavinami. Vitamino A lašų nauda:

  • Greitas ir efektyvus įsisavinimas
  • Minimali apkrova skrandžiui, idealiai tinka ilgalaikiam papildų vartojimui
  • Lengvas ir tikslus dozės matavimas pipete

Įtraukus vitamino A lašus į kasdienę rutiną, galima palaikyti bendrą sveikatą, išvaizdą, ir gerą savijautą, veiksmingai užkirsti kelią pavojingam trūkumui be didelių pastangų.

Medpak

Atraskite Medpak – jūsų patikimą aukščiausios kokybės sveikatos ir savijautos produktų šaltinį nuo 2014 m. Siūlome kruopščiai atrinktus maisto papildus, sporto reikmenis ir kosmetiką iš Krokuvos, Lenkijos, klientams visoje Europoje.

  • Facebook
  • Instagram
  • Lietuva (EUR €)

Informacija

  • Privatumo politika
  • Grąžinimo politika
  • Paslaugų teikimo sąlygos
  • Prašymas nutraukti sutartį
  • Pasiūlyti produktą

Klientų aptarnavimas

  • Apie mus
  • Mokėjimo informacija
  • Pristatymo informacija
  • Grąžinimas ir keitimai
  • Impressum
  • Tinklaraštis
  • Mūsų didmeninės prekybos svetainė
  • Kontaktai

Kontaktai

Telefonas: +48 12 446 64 99

El. paštas: info@medpak.shop
Pr–Pn: 08:00-16:00

Susisiekite su mumis

© 2026 Medpak.
Priimami mokėjimo būdai
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Pasirinkti variantą

Prekė pridėta į krepšelį.

Peržiūrėti krepšelį